konwent biegowy

Długi weekend czerwcowy spędź z nami
na Konwencie Biegowym

Zapraszamy już po raz trzeci do
Hotelu EUROPA**** Business & SPA w Starachowicach.

Ci co byli u nas na poprzednich konwentach wiedzą, że czas spędzony z nami zaprocentuje na kolejne życiówki . Trenujemy, odpoczywamy i bawimy się pod okiem wykwalifikowanych trenerów.

"Bieganie to najlepsza metafora życia. W zamian zawsze dostajesz to co włożyłeś."
Oprah Winfrey

Rober Wierucki

Nazywam się Robert Wierucki
Od lat bieganie to moja życiowa pasja, której przyświeca motto

"Człowiek nie przestaje biegać dlatego, że się starzeje. Człowiek się starzeje dlatego, że przestaje biegać.”

Już po raz trzeci zapraszam Cię na Konwent Biegowy do Hotelu Europa Business & SPA w Starachowicach którego jestem właścicielem.

Jest to wydarzenie, które po pierwsze zmieni Cię w świadomego półprofesjonalnego biegacza lub profesjonalnego amatora, a po drugie, dzięki któremu zrelaksujesz się w luksusowym hotelu ze SPA, bezchlorowym basenem i jacuzzi oraz eleganckim klubem nocnym w towarzystwie osób, dla których bieganie to życiowa pasja.


Co konkretnie Ci proponuję?

Moja propozycja jest bardzo prosta.
Proponuję Ci spędzenie długiego weekendu czerwcowego, a konkretnie 3 dni 03-06.06.2015 pod okiem najlepszych trenerów, dzięki którym bieganie nabierze zupełnie nowych barw i uwolni moc endorfin w czterogwiazdkowym hotelu, gdzie wszyscy będą dbali o stan Twojego ducha i ciała.

Każdy dzień został przez nas skrupulatnie zaplanowany, abyś wykorzystał go optymalnie na zdobywaniu nowej wiedzy o bieganiu, treningach w puszczy jodłowej oraz odpoczynku w hotelowej STREFIE RELAKSU.

Część dydaktyczna będzie składała się z serii wykładów prowadzonych przez naszych trenerów. Na wykładach będziesz mógł śmiało zadawać pytania, które na pewno nie zostaną bez odpowiedzi.

Część treningowa będzie składała się z sześciu treningów (po dwa dziennie) pod okiem trenerów mistrzów! O samych trenerach przeczytasz w dalszej części tego listu, ale teraz chciałbym powiedzieć Ci co to oznacza dla Ciebie.

Będziesz miał dostęp do wiedzy, umiejętności i doświadczenia osób, z którego do tej pory korzystali tylko najlepsi profesjonalni zawodnicy w kraju.

Mało? To co powiesz na to?
  • Wytkniemy Ci wady i zalety Twojego stylu biegania.
  • Powiemy Ci co robisz dobrze, a co źle.
  • Jeśli robisz coś dobrze powiemy Ci jak robić to lepiej.
  • Nauczymy Cię profesjonalnego treningu od A do Z.
  • Przygotujemy Ci profesjonalny plan treningowy na Twój najbliższy cel.
  • Jeśli nie obrałeś jeszcze celu, pomożemy Ci znaleźć ten odpowiedni i damy wskazówki jak go osiągnąć.
Dowiesz się jak dobrze i mądrze trenować, a wszystko to w luźnej, wesołej i przyjaznej atmosferze!


Trener Darek Kaczmarski zaprasza na Konwent Biegowy


Trenerem prowadzącym podczas Konwentu jest Darek Kaczmarski, człowiek, który o bieganiu wie naprawdę dużo. Ukończył 21 maratonów z czasem poniżej 2:20 h. Podczas czerwcowego Konwentu podzieli się tą wiedzą z Wami, a naprawdę wie jak to robić.


.


Panna Anna o nadchodzącym Konwencie Biegowym


Anna Szczypczyńska prawdziwa miłośniczka aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Fanka biegania. Autorka bloga pannaannabiega.pl, jednego z najbardziej lubianych i czytywanych wśród amatorów tego sportu.


.


Piotr Hercog zaprasza na Konwent Biegowy


Piotr Hercog od 15 lat uprawia sporty wytrzymałościowe. Organizator Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich, Supermaratonu Gór Stołowych, Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych Uczestnik kilkudziesięciu zawodów multidyscyplinarnych w Polsce i na świecie, m.in. AbuDhabi Adventure Challenge, Adventure Race World Championship, AR Series.


.

Atrakcja konwentu
Wyjątkowy trening po Górach Świętokrzyskich

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił w biegach górskich mamy dla Ciebie nie lada atrakcję. Specjalnie dla Was Piotrek Hercog poprowadzi trening na trasie Św. Katarzyna - Łysica po gołoborzach Gór Świętokrzyskich

Piotr Hercog

Jak wyglądają nasze treningi ?

Zobacz nasz trening na stadionie z I Konwentu Biegowego (czerwiec 2014 r.)


Ale to nie koniec atrakcji...

W cenie imprezy do Twojej dyspozycji pozostaje przyhotelowa STREFA RELAKSU, czyli: sauna sucha i parowa, laconium, jacuzzi wewnątrz i na zewnątrz hotelu, masaże wodne, nowoczesna siłownia oraz basen.

Nasz kompleks basenowy jest jednym z nielicznych w Polsce, w którym zastosowane zostało bezchlorowe uzdatnianie wody innowacyjną, szwajcarską metodą.

Basen wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej Oparta jest ona na nadtlenku wodoru stabilizowanym przez jony srebra. W wyniku bezchlorowego uzdatniania wody nie ulatniają się żadne szkodliwe związki chemiczne, a jedynie tlen i woda.

Metoda ta gwarantuje krystalicznie czystą, bezzapachową i bogatą w tlen wodę, która nie powoduje podrażnień oczu ani alergii, natomiast chroni i pielęgnuje skórę.

Kąpiel w takiej wodzie to czysta przyjemność. Korzystając z naszego basenu można całkowicie zapomnieć o zapachu chloru i chemii basenowej, o podrażnionych oczach i alergii.

Przy basenie znajduje się również brodzik dla dzieci.

Wirtualny spacer po Strefie Relaksu


Hotel EUROPA**** Business & SPA

Jest to nowoczesny obiekt konferencyjno – biznesowy, z bogatym zapleczem gastronomicznym i rozbudowaną, ponadczasową STREFĄ RELAKSU. Usytuowany jest w Starachowicach, w odległości 20 km od trasy Kraków-Warszawa na wysokości Skarżyska Kamiennej. Odległości w kilometrach od pobliskich, większych miast: Warszawa – 130 km., Kraków – 150 km., Radom – 40 km., Kielce – 50 km.

Co dokładnie otrzymasz w ramach biletu na to wydarzenie, czyli za co płacisz? Zajrzyj do zakładki pakiety, i wybierz odpowiedni pakiet dla siebie

Jeśli jesteś ponurakiem i zrzędą to obawiam się, że to nie jest impreza dla Ciebie.

Nam zależy przede wszystkim na dobrej zabawie, aktywnym spędzeniu czasu, pogłębianiu wiedzy, zdobywaniu nowych znajomości i przyjaźni, ale w luźnej i pogodnej atmosferze. Obiecuję Ci, że jeśli przyjedziesz do nas na czerwcowy weekend biegowy w Hotelu EUROPA**** Business & SPA w Starachowicach będziesz biegał dalej, szybciej, mądrzej i lepiej technicznie.

Najlepsi trenerzy w Polsce powiedzą Ci jak to się robi. Przy okazji się zrelaksujesz oraz przekonasz ile jeszcze nie wiedziałeś o bieganiu. Ale pamiętaj – przede wszystkim będziesz się świetnie bawić i poznasz pozytywnych i wesołych ludzi, którzy na pewno zarażą Cię swoim entuzjazmem! .

I tak na zakończenie. Pierwszy Konwent biegowy w Starachowicach odbył się w czerwcu zeszłego roku i okazał się wielkim sukcesem! Dlatego też spotkaliśmy się wszyscy na zakończenie biegowego lata w listopadzie.

Co mnie osobiście cieszy najbardziej, stworzył fajną grupę ludzi, którzy (choć są z całej Polski) do dzisiaj wspierają się i dopingują chociażby na facebooku czy endomondo, ale przede wszystkim zawiązali prawdziwe przyjaźnie! Dlatego też nasza impreza stała się imprezą cykliczną .

Zapraszam serdecznie!
Podpis
Robert Wierucki

NASZA
KADRA

NIE TYLKO
DLA BIEGACZY

ARCHIWUM
KONWENTOWE

WYBIERZ ODPOWIEDNI PAKIET DLA SIEBIE

pakeit home
Hotel Europa - logo Organizator:

Hotel Europa ****
business & SPA

ul. Radomska 76a
27-200 Starachowice
tel. +48 41 276 78 00
rezerwacja@europa-hotel.pl

Partner:
sokołów buskowianka new balance master grupa envo perfopol
This site uses cookies, so that may work better. Learn more | I understand