konwent biegowy
nasza kadra

 

 

Darek KaczmarskiTrener i założyciel klubu AZS AWF Masters Kraków; w zawodowej karierze ukończył 24 maratony, wszystkie w czasie poniżej 2:20!.
Był członkiem profesjonalnej grupy biegaczy Vittel Team. Trener jednego z najlepszych na świecie maratończyków Belga Vincenta Rousseau.

.

Kamila GradusPolska lekkoatletka, biegaczka maratonów. Dwukrotnie startowała wlekkoatletycznych mistrzostwach świata, oba razy w maratonie.

W Toki (19991) zajęła 6. miejsce. a w Stuttgarcie (1993) była dziewiąta. Wystąpiła także w Mistrzostwach Świata w Półmaratonie w 1995 w Belfort, zajmując 12. miejsce. Uczestniczyła w Igrzyskach olimpijskich w Atlancie w 1996 ale nie ukończyła biegu maratońskiego.

Dwukrotnie wygrała prestiżowy bieg maratoński w Nagoi w 1993 i 1995. Zdobyła mistrzostwo Polski w półmaratonie w 1992.

Podpis

Anna SzczypczyńskaAnna Szczypczyńska, autorka jednego z najpopularniejszych blogów biegowych www.pannaannabiega.pl. Ania na co dzień motywuje do działania i zaraża pasją, dzięki niej całe rzesze Polaków wstały z kanapy i zaczęły biegać!

Trzy lata temu przebiegła swój pierwszy maraton (3:58:33), rok później wystartowała w Berlinie i pokonała królewski dystans w czasie 3:37:52. W zeszłym roku pokochała biegi górskie: zmierzyła się z Rzeźniczkiem, w Krynicy wystartowała na dystansie 36km, a w październiku stała się ultraską! Przebiegła swój pierwszy Ultramaraton Bieszczadzki na dystansie 53km. Dobrze się odżywia, zrywa się o zmroku, by pobiegać przed pracą, ale wciąż jest sobą. Jak trenuje, to całym sercem, ale jak się bawi… to do domu wraca rano :) Praca, sport, miłość, pasja – to wszystko da się pogodzić.

Trzeba tylko chcieć! Zarazi Was i rozkocha w swoim sposobie życia na zabój.

 

Piotr HercogPiotr Hercog, lat 38, Trener sportowy, instruktor wspinaczki skalnej. Na co dzień kierownikuje w Schronisku Pasterka w Górach Stołowych.

Od 15 lat uprawia sporty wytrzymałościowe. Organizator Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich, Supermaratonu Gór Stołowych, Zimowego Półmaratonu Gór Stołowych Uczestnik kilkudziesięciu zawodów multidyscyplinarnych w Polsce i na świecie, m.in. AbuDhabi Adventure Challenge, Adventure Race World Championship, AR Series.

Od 2008 specjalizuje się w biegach górskich ultra, gdzie czołowe miejsca zajmował w takich biegach jak: UTMB, Ultra Trail Majorka, Transvulcania, Gore-Tex Transalpine, TransGranCanaria, UTMF. W Polsce trzykrotny rekordzista Biegu Rzeźnika oraz częsty bywalec podium w innych biegach górskich.

Konrad RembiaszKiedyś byłem zawodnikiem biegów długich. Obecnie jestem trenerem II klasy lekkiej atletyki.

Posiadam także uprawnienia instruktorskie z wielu innych dziedzin sportu. Moją pasją jest nauka – poszukiwanie różnych rozwiązań treningowych i sposobów poprawy zdrowia przez ruch. Fascynują mnie sportowcy przejawiający serce do walki na treningach i zawodach. Biegam nieprzerwanie od 8. roku życia.

Posiadam spore doświadczenie i niejednokrotnie przekroczyłem granicę możliwości przyswojenia treningu fizycznego przez organizm.

Jarek Olech

Zdjęcie - Jarek Olech

Jarosław Olech – sportowiec trenujący trójbój siłowy. Na początku swojej kariery zawodniczej trenował w Starachowicach. Przez kilka lat reprezentował barwy Tęczy Społem Kielce, w której osiągnął największe sukcesy. Od 2011 r. ponownie jest zawodnikiem klubu Wiking w Starachowicach.

Jest obecnie trzynastokrotnym mistrzem świata i Europy, trzynaście razy z rzędu stawał na najwyższym miejscu podium w mistrzostwach świata w trójboju siłowym.

Jest także właścicielem kilku rekordów świata. Na zawodach podnosi ciężar równy wadze samochodu.

Hotel Europa - logo Organizator:

Hotel Europa ****
business & SPA

ul. Radomska 76a
27-200 Starachowice
tel. +48 41 276 78 00
rezerwacja@europa-hotel.pl

Partner:
sokołów buskowianka new balance master grupa envo perfopol
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Dowiedz się więcej | Rozumiem